понеділок, 27 серпня 2018 р.

Заробіток на партнерському маркетингу


 Що таке партнерський маркетинг?


Партнерський маркетинг, по суті, є видом маркетингу з комісією.
Ви залучаєте нового клієнта в бізнес, в якому є партнерська програма, в результаті отримуєте прибуток. Наприклад, якщо ви є партнером сайту Amazon і радите комусь придбати там книгу, і люди куплять цю книгу, після переходу по вашому партнерському посиланню, Amazon заплатить вам за це відсоток з продажів.

Як платять маркетологам по партнерським програмам?





Існує кілька видів партнерських програм. Більшість заплатять вам за єдиною ставкою або відсоток з продажів, які ви здійснили (виплата за продаж).

Іншим поширеним типом є оплата, коли виплата відбувається за кожну дію чи залучення. 

Наприклад, якщо ви привели когось, хто підписався на безкоштовну пробну версію сервісу, компанія платить вам за цього передплатника. Також вам можуть платити і за кожен клік (такие найчастіше зустрічається в програмах, пов'язаних з контекстною рекламою, таких як Google Adsense) або за кожну публікацію (кожен раз як ви завантажуєте рекламу на своєму сайті).

Деякі програми платять в залежності від активності залучених вами людей по так званій двоступеневій /багаторівневій системі.
  

Плюси партнерського маркетингу:




  • Низький рівень початкових витрат: участь в більшості партнерських програм є безкоштовним. Так як вони самі займаються наданням продукції і обслуговування, вам не доведеться ні про що хвилюватися.
  • Ніякого випуску продукції і обслуговування. Компанія подбає про все сама, вам тільки буде потрібно залучати клієнтів і покупців.
  • Легко приєднатися. Більшість компаній має просту систему реєстрації, і вже після кількох хвилин ви можете почати розміщувати рекламні оголошення і посилання. В інших - можлива більш сувора система прийняття в їх програму.
  • Відсутність доставки або проблем з поверненням.
  • Як і в будь-якому іншому онлайновому бізнесі, ви отримуєте прибуток 24/7, навіть поки спите або граєте.
  • Ніяких спеціальних дозволів або навчання не потрібно, але корисно знати, як правильно продавати і шляхи просування партнерських програм.

Мінуси партнерського маркетингу:







Як і все в нашому житті, партнерський маркетинг не є чимось ідеальним. У нього є свої недоліки:
  • Для залучення достатньої кількості рефералів, для заробітку суттєвої суми грошей, може знадобиться певний час.
  • Успіх приходить в разі формування правильного цільового трафіку. Якщо ви не знаєте, або не вмієте правильно вести бізнес в інтернеті, вам буде важко працювати по партнерській програмі.
  • Багато партнерських програм вимагають заробити певну суму (поріг), перш ніж ви зможете вивести гроші.
  • Вам потрібно знати, як працюють коди і як вставляти партнерські посилання і рекламу на вашому сайті, блозі.
  • Деякі програми мають обмеження на рекламу, наприклад, які забороняють вам купувати рекламу (яка сплачує за клік) за певними ключовими словами, або забороняє використання рекламної розсилки.

Що потрібно щоб почати працювати по партнерській програмі?




Серед усіх способів заробітку вдома через інтернет, почати працювати в системі партнерського маркетингу, найпростіше. І хоча більшість успішних учасників партнерської програми мають власний сайт або блог, насправді це не є обов'язковою умовою.

Для початку:
  • На першому етапі потрібно обрати нішу. Більшість успішних учасників партнерських програм фокусуються на певній ніші при пошуку і просуванні товару. Якщо у вас вже є блог або сайт, він може стати вашою нішею.
  • Пошук найбільш вдалого, для вашої ніші або вашого сайту, потенційного партнерського продукту. Не варто вибирати програму виходячи тільки з потенційного прибутку. Перевірте цю програму, щоб переконатися в її якості, і що у цій компанії є хороша репутація як серед партнерів, так і серед покупців.
  • Треба визначити яким чином ви будете просувати цей продукт. Як вже було сказано, найпростіше це робити, якщо у вас є свій сайт або блог. Інші успішні учасники партнерських програм створюють сторінку захоплення контакту, призначену для рекламної розсилки, а після просувають товари серед своїх передплатників. Звичайно ж, ця сторінка повинна надавати й іншу, не пов'язану з продажами інформацію, тому що людям не хочеться, щоб їм постійно щось продавали.
  • Дізнайтеся про Інтернет-маркетинг і почніть просувати свій сайт, блог, сторінку захоплення контактів або поширювати партнерське посилання. 

Партнерський Інтернет-маркетинг вимагає від вас дії

Хоча партнерський маркетинг може виконуватися і не повний робочий день, він не є автоматизованим. Він вимагає досліджень і наявність плану. Вам потрібно знати і розуміти вашу цільову аудиторію, продовжувати робити те, що приверне увагу і змусить перейти за вашим партнерським посиланням

Що таке CTR?


Що таке CTR?


 CTR (click-through rate - показник частоти кліків) - це значення, яке використовується Інтернет-маркетологами при проведенні рекламних кампаній.

Даний показник відображає співвідношення кількості кліків до показів рекламного оголошення. Числове значення підраховується у відсотках і є дуже важливим елементом під час проведення маркетингових досліджень.

Як підраховується CTR?

 Щоб точно розрахувати значення клікабельності промо-матеріалу, прийнято використовувати наступну формулу:

Кліки / Покази * 100 = CTR

Якщо розділити всі кліки на всі покази, і, помножити на 100, ви отримаєте CTR. Наприклад: банер був показаний 100 користувачам, 20 осіб кликнули на нього. В такому випадку, CTR дорівнюватиме 20%.

У повсякденному житті вебмастера або арбітражніка (спеціаліста по трафіку) CTR зустрічається часто. У більшості випадків, це значення можна побачити в рекламних мережах. При покупці трафіку, рекламодавці орієнтуються на даний показник для підбору найбільш якісних промо-матеріалів і збільшення віддачі від реклами. Чим вище значення клікабельності, тим краще.

Від чого залежить CTR, і як його підвищити?





Факторів, що впливають на "сі-ті-ар", досить багато, як прямих, так і непрямих. Якщо звертати на них увагу і проводити тести, можна досягнути високого значення клікабельності реклами.

Ось деякі з факторів:

Зображення.Картинка повинна мати сюжет, певний тригер. Зображений об'єкт повинен викликати зацікавленість аудиторії, на яку націлена рекламна кампанія. Якщо ви продаєте духи, то потрібно позначити, що це нова колекція, зробити акцент на бренд або обмеженість серії.

Розміри. Чим більше по розмірах оголошення, тим помітніше воно стає.

Розташування. Реклама повинна знаходитися у видимій зоні майданчика.

Звук і відео. Якщо ваше оголошення є відеороликом або відтворює будь-який звук, то це безперечно зверне увагу аудиторії ресурсу.

Яскравість і додаткові елементи. Ваше оголошення має виділятися з "сірої" маси. Додайте до нього стрілки, анімацію, виділення тексту. Зробіть більш помітну загальну колірну гамму.

Цільова аудиторія. Це один з головних показників. Показуючи рекламу косметики на сайті про риболовлю, ви навряд чи отримаєте продажу. При підборі рекламних майданчиків, ви повинні бачити портрет своєї цільової аудиторії. Таргетинг тут дуже важливе. Також велике значення мають такі налаштування, як: вік, стать, інтереси, сімейний стан, пристрій і операційна система, а також браузер. Залежно від типу рекламної мережі, ви зможете використовувати ці значення.

Бот-трафік. Деякі рекламні майданчики просто скліківають рекламу. На CTR це вплине позитивно, але  на конверсію - навряд чи. Також може бути велика кількість показів, а трафік – не підходящій. Щоб зробити виключення таких ресурсів, використовуйте чорний і білий списки сайтів.

Інтерактив. Швидше за все, ви помічали цікаву рекламу, в якій можна "помацати" елементи або навіть пограти трохи. Це істотно привертає увагу і підвищує кількість кліків.

Яке значення CTR можна вважати хорошим?





 Однозначної конкретної відповіді немає. Все залежить від ціни і зусиль, прикладених до ведення рекламної кампанії. Також все досить індивідуально, особливо у вузько-тематичних напрямках. Одне можна сказати точно - чим більше, тим краще. Середній CTR в Рунеті варіюється в діапазоні від 0,01% до 2%. Самий великі значення, які доходять до 30%, спостерігаються в контекстній рекламі. 

Ось хороші значення для різних видів реклами:

Контекстна реклама (ЯндексДірект, Google Adwords): 10-20%
Тізерна реклама:> 1%
Таргетингова реклама (ВКонтакте): 0,2-0,4%
Банерна реклама: 0,8-1,5%

Крім значень ефективності рекламної кампанії, CTR впливає на ціну за клік і частоту показів.Чим частіше клацають по цікавій рекламі, тим частіше її показують. В такому випадку, конкуренту доведеться заплатити більше, щоб зайняти позицію вище вашого оголошення.Саме тому дуже важливо стежити за цими показниками.

Створення каналу на YouTube. Як заробити на Ютубі?


Створення каналу на YouTube. Як заробити на Ютубі?


В даний час YouTube є одним з найбільш популярних сайтів.. Цей ресурс є не тільки величезним відео хостингом, а ще й одним з найбільших рекламних майданчиків в мережі Інтернет. А там де є реклама можна добре заробити! 
Чим більше глядачів у власника каналу, тим більшим буде дохід. Досить просто лише дістати з кишені свій телефон і зняти перший відеоролик. 
Для того, щоб дійсно отримувати хороший дохід, доведеться попрацювати вже по-справжньому. Спробуємо розібрати основні особливості заробітку на YouTube. 


Якою буде тема каналу? 




Все починається з ідеї! На першому етапі варто подумати про те, що цікаво саме вам!
Чому слід відштовхуватись від своїх вподобань? Цікаву для себе тему, людина зможе подати максимально якісно. Варто пам'ятати про те, що є велика кількість різноманітних жанрів. Можна знімати себе, навколишні об'єкти або ж зробити відеоряд з фотографій. Варто пам'ятати про те, що музика дуже сильно впливає на сприйняття матеріалу.. Те ж саме стосується і різних ефектів.

Створення каналу.  Як створити канал YouTube?


Створити канал на YouTube дуже просто. Реєстрація нагадує реєстрацію на будь-якому іншому сайті або ж в соціальній мережі.. Після реєстрації на Youtube з'явиться можливість створити власний канал.
З монетизацією каналу не все так просто. До монетизації допускаються тільки ті канали, які мають сукупне число переглядів понад 10000. Хоч ці правила постійно змінюються. Монетизація відео включається за допомогою спеціальної іконки  підтвердження облікового запису.

Як підтвердити канал YouTube?


Після того як заробіток за перегляди дійде до 10 доларів з'явиться необхідність підтвердити свій профіль. До цього питання слід поставитися максимально серйозно. При досягненні зазначеної суми з'явиться спеціальне посилання. Перехід по посиланню веде на анкету. Дану анкету слід максимально достовірно заповнити. При цьому слід використовувати латинські літери. Після цього корпорація Google відправить вам лист з активаційним кодом. Як би це не було дивно, але лист не електронний, а звичайний. І чекати його доведеться до місяця. Якщо ж лист не дійшов, можна відправити заявку на верифікацію повторно. Якщо ж три листи були загублені, з'явиться можливість підтвердити свою особистість за допомогою електронної пошти.Хоч дана процедура займає багато часу, але воно того варте! Оскільки після підтвердження особи ваші гроші ніхто не зможе вкрасти.

Апаратура і аксесуари .Устаткування для ведення каналу 


Багато починаючих відеоблогерів знімають свої перші відео за допомогою мобільного телефону. Варто відзначити, що в сучасних смартфонах встановлені такі камери, які здатні знімати досить якісні відеоролики. Якщо ж ви дійсно хочете зробити канал на YouTube одним з основних джерел доходу, то доведеться вкластися в устаткування.
В першу чергу мова тут йде про гарну відеокамеру. Така камера дозволить знімати відео з роздільною здатністю Full HD. Крім того вона відрізняється від камери мобільного телефону наявністю оптичного зума. Ця опція недоступна для смартфонів через їх конструкції. Наявність електронної стабілізації також є одним з переваг звичайної відеокамери. Одним словом, хороша камера дозволить знімати якісне відео.
Можна знімати відео і на дзеркальний фотоапарат. Але все ж це пристрій призначений для виконання інших завдань. До відеокамери слід купити штатив. Оскільки він значно полегшить процес зйомки. Знімати статичну картинку набагато простіше саме за допомогою штатива.
Також слід придбати софіти. Додаткове світло допоможе поліпшити якість картинки. Сюди ж слід віднести і тканинний або паперовий фон. Початківцю відеоблогеру напевно знадобиться петлічний мікрофон. По-перше, такий мікрофон дозволяє записувати звук високої якості, а по-друге, він абсолютно непомітний під одягом. Даний список можна доповнювати різними дрібницями практично до безкінечності. З досвідом прийде розуміння того, що потрібно саме вам!

Базові навички монтажу відео для власника каналу на YouTube


Можливо, доведеться починати з нуля. Це не так страшно, оскільки з досвідом, монтаж відеороликів буде займати все менше часу. А ось якість буде підвищуватись.
Найбільш популярними програмами для редагування відеозаписів є Sony Vegas і Adobe Premiere. Вони відрізняються зрозумілим інтерфейсом, що дозволить використовувати їх початківцям.

Просування і рекламування 


Якими б гарними не були ролики,однак без відповідного просування кількість переглядів навряд чи буде збільшуватися. Можна просувати відео самостійно. Для цього буває достатньо розмістити кілька десятків посилань на різноманітних сайтах і в соціальних мережах.! Чим більшим буде кількість посилань, тим більша кількість людей їх помітить. А значить, кількість глядачів збільшиться.
Найкраще домовитися з власником популярного каналу на YouTube про рекламні інтеграції. Мова йде про короткі рекламні вставки. За допомогою них можна перенаправити трафік з популярного каналу на ваш маловідомий канал. Але тут варто пам'ятати про те, що канал з низькоякісним контентом навряд чи хтось візьметься рекламувати.
Саме підвищення якості відеороликів має бути основним завданням власника каналу. Оскільки якісний продукт буде затребуваний в будь-якому випадку.

Як заробляти в доларах на закордонних сайтах? ТОП-5 проектів

За результатами останнього опитування, участь в якому взяли понад 21 тисячі фрілансерів, був визначений середній показник заробітку...